• 1Room & Rates
  • 2Guest info & Payment
  • 3Confirmation

1 Pokój 1-osobowy Standard

Opis pokoju

Pokój jednoosobowy typu standard o powierzchni 15 m2 wyposażony w jedno pojedyncze łóżko, biurko i szafę ubraniową. W pokoju dostępna jest telewizja kablowa oraz darmowy bezprzewodowy internet. W prywatnej łazience znajduje się toaleta, kabina prysznicowa, suszarka do włosów oraz ręczniki. Z pokoju rozpościera się piękny na Wisłę oraz zabytkowe mosty tczewskie.

Standard rate

Starting fromPLN190.00/ room / 1 night

2 Pokój 2-osobowy standard

Opis pokoju

Pokój dwuosobowy typu standard o powierzchni 15-20 m2. Wyposażony w dwa pojedyncze łóżka, które można połączyć w duże łoże małżeńskie, a także rozkładaną sofę, biurko i szafę ubraniową. W pokoju dostępna jest telewizja kablowa oraz darmowy bezprzewodowy internet. W prywatnej łazience znajduje się toaleta, kabina prysznicowa, suszarka do włosów oraz ręczniki. Z pokoju rozpościera się piękny na Wisłę oraz zabytkowe mosty tczewskie.

 

Standard rate

Starting fromPLN235.00/ room / 1 night

4 Pokój 4-osobowy standard

Opis pokoju

Pokój czteroosobowy typu standard o powierzchni 35 m2 wyposażony jest w trzy pojedyncze łóżka, które można połączyć w duże łoże małżeńskie, a także rozkładaną sofę, biurko i szafę ubraniową. W pokoju dostępna jest telewizja kablowa oraz darmowy bezprzewodowy internet. W prywatnej łazience znajduje się toaleta, kabina prysznicowa, suszarka do włosów oraz ręczniki.

Standard rate

Starting fromPLN390.00/ room / 1 night

Facilities

General
TV, suszarka, biurko
Internet
Wifi: bezplatne
Parking
Bezpłatny

Policies

Checkin
od godziny 14.00
Checkout
do godziny 11.00
Children and extra beds
Możliwe po uprzednim porozumieniu się z obsługą hotelu
Pets
Nie akceptujemy zwierząt w hotelu
Accepted credit cards
Visa, Maestro, Cirrus